0 Proizvodi

Proizvodi(0)

0-Proizvodi
Doprinos 0.00
Ukupno 0.00
10/100/1000M SFP Vlakna Medija Pretvarač Vanjski PSU 1, Vlakna i 1 UTP Luke Vlakna Medija Pretvarač

10/100/1000M SFP Vlakna Medija Pretvarač Vanjski PSU 1, Vlakna i 1 UTP Luke Vlakna Medija Pretvarač

KM 67.50
Prisutan

Količina robe


SFP 10/100/1000 M Vlakna Medija Pretvarač
Pregled :
JYT-GS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture. U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hot-uključi-i-igrati SFPs.
Prijave
· Telekomunikacija Mreža
· Škole, Kancelarije, Cyber Bars
Osobine :
· High fleksibilnosti sa hot uključi-i-igrati SFP
· 1600byte super podatke paket prijenos
· Pun dupleks-kontrola protoka, Pola dupleks-nazad pritisak
- Veza krivica proći kroz (LFPT)
· Pun - poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže status
Specifikacije :
Standard
IEEE802.3 (10 BASE-T), IEEE802.3u 100 BASE-TX/FX (Brzo-Ethernet),
IEE802.3z 1000 BASE- -SX/LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta
10/100/1000 BASE-T
STP ili UTP Kategorija 5/5e/6 kablovsku (Max. 100m)
SFP
SX, LX, BIVŠI, ZX, EZX, i Bi-Di optički transceivers su dostupne
Pretvaranje Mode / Odgoditi Put
Radnju-i-Naprijed
Kontrola protoka
Pun dupleks-kontrola protoka, Pola dupleks-nazad pritisak
RJ-45 Luku
Auto-MDI/MDIX
Vlakna Konektor
LC (kuca), LC/DC-a(simplex)
Talasnu dužinu
1310/1550nm
Dimenzije
86mm(P) x 118mm(D) x 27mm(H)
Težine
Neto težinu : 0.16 kg; Odvratno težinu : 0.42 kg
Ulaz Napon
DC 5 V1 A sa Vanjskim moć adapter
Potrošnja Energije
MTBF
50,000 sati
SJEĆATE
MAC Adresu Stol
1 K
Tampon Veličine
1 M
Operativni Temperatura
0~50
Skladište Temperatura
-40~70
Skladište Vlažnost
5%~90% non-snishodljivo
PLAĆANJE
1. Možemo prihvatiti platnom preko Ponudu, Western Union i T/T. najbolji način je direktno online isplata,možeš birati sebi. Ako želiš da koristiš drugi platni uslovima, molim te javi nam kad te red.
2. Punu isplatu mora biti obavljen u roku 7 dana nakon što je ubacivanje tvoj red, ili red će biti pogrešna ili otkazao od strane sistema.
3. Pobrini se da si završio sve detaljne informacije kao kontakt osobe, adresu, poštanski broj i broj telefona kada popunjavanje tvoj kupac je informacija.
POŠILJKA
1. Poslat ćemo robu u roku od 5 posao dana nakon punu isplatu je potvrđena.
2. Možemo pružiti međunarodnu isporuka usluge kako slijedi :
Kini Post Zrak Mail, hong kongu Post Zrak Mail, HITNA pomoć, TNT, DHL, UPS, Fedex. Uobičajeni način je do Kine post zrak mail i hong kongu post zrak mail.
3. Kupac je odgovoran za insurrance, problemi i šteta što je dovelo do brodskih službe kao nesreća, kašnjenja ili drugih problema. Osim toga, nismo odgovorni za eventualne običaj dužnost, ili uvoz porez, ove optužbe nisu uključeni u predmet cijenu i troškove dostave.
GARANCIJA&GARANTUJEM
1. Sve roba pregledanu i testirao prije isporuke. ako niste zadovoljni sa robe, možeš zamijeniti stvari u roku od 7 dana, i ti moraš da nas kontaktirati u roku od 24 sata, nakon primitka stvari.
2. Je poštar je optužba ne refundable i mušterija bi trebala biti odgovorna za sve optužbe vratiti i reshipping.
3. Sve vratiti stvari moraju biti u svoj prvobitni uslovima, uključujući i kutiju i pribor. Čovek je napravio oštećenja ne garantira, kao što je slomljena, ogrebala i tako dalje.
4. Za bilo stavke, molim te, koristi HITNU ili tvoje lokalne post kada poslati nazad
POVRATNE
1. Kupac je rano potvrda će biti veoma cijenjena nakon primanja stvari.
2. Pošto je tvoj komentar je vrlo važno da naš posao je razvoj, mi iskreno te pozovem da ostavim pozitivan feedback za nas ako niste zadovoljni sa naših proizvoda i službe. Samo će te odvesti 1 minut, ali ovo 1 minut je izuzetno vitalnog značaja za nas.
3. Kontaktirajte nas prije nego odem bilo negativno ili neutralan povratne informacije. Mi ćemo raditi s tobom riješiti neke probleme.Hvala ti na razumevanju.

Ostale karakteristike

:
jyttek
:
JYT-GS803
is_customized:
Yes
Proizvod ime:
10/100/1000M SFP vlakna Medija Pretvarač
Vlakna Tip:
SM/MM vlakna
Talasnu dužinu:
850/1310/1490/1550nm
udaljenost:
0-120 KM
konektor:
LC
moć:
Vanjski moć
Dimenzije:
118X86X27(mm)

Najbolje ponude